İnternet günümüzün en ucuz ve etkili reklam mecrasıdır. SMK Medya, başta İnternet olmak üzere tüm dijital dünyadaki gelişimi yakından takip eder, hatta ürettiği İnternet siteleri, mobil tabanlı tanıtım projeleri ve portallarla kendi yönlendirir.

2013 yılında kurulan ancak daha öncesinde iş hayatımızda yıllara dayanan ve sektörün çok geniş alanlarını kapsayan tecrübelerle SMK Medya, ürettiği fikirler ile fark yaratan, yaratıcılığı ile etkili çözümler sunan tam donanımlı bir çalışma grubudur. Farkındalık yaratarak yapılan işin herhangi bir iş olmamasına özen gösterir, çok konuşulan, çok beğenilen işler yaparak müşterisinin de beğenisini kazanmaya çalışır. Teknoloji ile tasarımı fikirle buluşturarak marka ile hedef kitle arasında kurulacak köprüden geçişi kolaylaştırır.

SMK Medya için tüm projeler kendi yazdığı yeni öykülerdir. Öykünün başkahramanı ise her zaman müşteridir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme uluslar arası dünyanın farklı yerlerinde çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün olmaktadır.

Ana felsefemiz doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, minimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme hedefi aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Neden SMK Medya: Tasrım Wordpress Yazılım Perfomans

Tasarım
WordPress
Yazılım
Perfomans
Müşteri Desteği
SEO

İş Yaptığımız Uluslar